Skip to content

Powiększanie
pośladków

lifting pośladków

ckn wrocław

W jakim celu wykonujemy zabieg?

Operacja powiększenia pośladków skierowana jest dla kobiet, które pragną poprawić kształt swoich pośladków. Efekt ten można uzyskać poprzez powiększenie pośladków implantem lub przeszczepem tłuszczu bądź zabiegiem usunięcia nadmiaru skóry i podniesienia pośladków.
ckn wrocław

Przebieg operacji

Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa około 1,5 – 2 godzin. Powiększenie pośladków polega na wszczepieniu implantów w okolice pośladkową lub wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej po wcześniejszym jej pobraniu z okolicy ustalonej przedoperacyjnie z pacjentką. W przypadku zastosowania implantów – podczas zabiegu wykonuje się kilku centymetrowe nacięcią na granicy pośladka i okolicy krzyzowej, przez które umieszczone zostaną implanty. Takie rozplanowanie operacji pozwala na uzyskanie dyskretnej lokalizacji nacięcia tak aby blizny były praktycznie niezauważalne. Przeszczep tłuszczu z kolei wymaga mniejszych (0.5cm) ale liczniejszych nacięć przez które podawany będzie tłuszcz w okolicę pośladków. Podniesienie pośladków bez implantów wykonuje się poprzez wycięcie nadmiaru skóry górnej części pośladków i podniesienie pośladka. Blizny po zabiegu są poziome i ulokowane tak, aby dało się je przykryć w bieliźnie czy kostiumie kąpielowym.
ckn wrocław

Po zabiegu

W ciągu kilku pierwszych dni po zabiegu wystąpić może bolesność, obrzęk oraz siniaki obejmujące okoliczne tkanki. Bezpośrednio po zabiegu zostaniesz poinstruowana odnośnie zasad dotyczących siadania, spania czy też unikania urazów okolicy pośladków we wczesnym okresie pooperacyjnym. Po operacji z użyciem implantu oraz po liftingu, przy podstawowym obciążeniu powrót do codziennej aktywności życiowej zajmuje przeważnie 14 dni. Przez 12 tygodni po zabiegu zaleca się noszenie ubrania uciskowego, które wspomaga prawidłowe gojenie oraz zmniejsza ryzyko powstawania krwiaków. Przez okres około 6 tygodni zalecane jest unikanie wzmożonego napięcia pośladków oraz wysiłku fizycznego w celu zapewnienia prawidłowego procesu gojenia. Informacje o szczegółowych zaleceniach pooperacyjnych oraz terminach wizyt kontrolnych zostaną przekazane bezpośrednio przez personel naszej kliniki podczas pobytu.
ckn wrocław

Przygotowanie do zabiegu

Po przeprowadzonej konsultacji i pozytywnej kwalifikacji do operacji powiększania pośladków otrzymasz szczegółowe informacje na temat przygotowania do zabiegu.

Efekty operacji w Knack Klinic

- POZOSTAŁE ZABIEGI

GŁOWA I SZYJA
Uszy
Nos
• Twarz i szyja
powieki górne i dolne
lifting twarzy
• Usta
– Bull Horn
– przeszczep tłuszczu

KOŃCZYNA GÓRNA
• Okolice ręki
– dupuytren
– cieśń nadgarstka
Lifting ramion
Liposukcja

BIUST
Redukcja
Powiększenie
Rekonstrukcja
Ginekomastia

BRZUCH
Plastyka brzucha
Liposukcja

POŚLADKI
Powiększanie
Lifting

OKOLICE INTYMNE
plastyka warg sromowych

KOŃCZYNA DOLNA
Liposukcja
Lift ud