Twarz i szyja

Oferujemy duży wybór zabiegów na twarz i szyję, które pomagają w walce z oznakami starzenia się skóry oraz innymi problemami skórnymi. Naszą specjalnością jest lifting twarzy. Wykonujemy także zabiegi związane z korektą powiek, pozwalające na odmłodzenie skóry oraz poprawę jej jędrności. Wszystkie zabiegi na twarz i szyję wykonywane w KnackClinic są dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów oraz prowadzone przez doświadczonego specjalistę z zakresu chirurgii plastycznej. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalną opiekę oraz osiągnięcie satysfakcjonujących efektów.

Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi takie jak face-lifting?

Face-lifting należy do najefektywniejszych zabiegów mających na celu odmłodzenie skóry twarzy i szyi. Procedura polega na usunięciu nadmiaru skóry oraz podciągnięciu tkanek podskórnych – umożliwia uzyskanie efektu wygładzenia zmarszczek, redukcji opadających policzków oraz poprawy konturów twarzy. Zalety face-liftingu to przede wszystkim długotrwałe efekty – wyniki zabiegu utrzymują się nawet do kilkunastu lat, co sprawia, że pacjenci rzadko muszą powtarzać procedurę. Co więcej, face-lift pozwala na uzyskanie estetycznego wyglądu, bez efektu „nienaturalnej” twarzy.

Różne techniki face-liftingu

Istnieją różne techniki face-liftingu, które można dostosować do stopnia zaawansowania procesu starzenia się skóry oraz indywidualnych potrzeb pacjenta. Ważne jest również uwzględnienie ewentualnych przeciwwskazań oraz możliwości finansowych.

Do najpopularniejszych należą klasyczny face-lifting chirurgiczny, face-lifting endoskopowy oraz face-lifting nieinwazyjny (mezoterapia czy radiofrekwencja). W naszej klinice specjalizujemy się w tej pierwszej metodzie. Zabieg polega na nacięciu skóry w okolicy skroni, przed uszami i za nimi, a następnie usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz naciągnięciu i zszywaniu skóry. Rekonwalescencja trwa zwykle kilka tygodni, a efekty utrzymują się nawet do kilkunastu lat.

Zapraszamy do kontaktu w celu umawiania wizyt lub uzyskania dodatkowych informacji na temat wykonywanych przez nas zabiegów.