Usta

Każdy z nas marzy o pięknych, pełnych i zmysłowych ustach. Niestety nie wszyscy mogą cieszyć się nimi z natury. Dlatego też wiele osób decyduje się na umawianie wizyt w placówkach medycyny estetycznej. Pacjenci naszej kliniki mogą wykonać u nas nie tylko korekcję nosa czy uszu, ale także skorzystać z bogatej oferty zabiegów mających na celu poprawę wyglądu ust. Wykonujemy m.in. wypełnianie, konturowanie, Bull Horn czy lipofilling. 

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka, odpowiedzialna m.in. za nawilżenie skóry. W medycynie estetycznej kwas ten jest wykorzystywany do wypełniania ust, co pozwala na uzyskanie efektu pełniejszych warg. Efekt utrzymuje się od kilku miesięcy do nawet dwóch lat – w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta oraz użytego preparatu. 

Konturowanie ust

Konturowanie ust to zabieg mający na celu podkreślenie naturalnego kształtu warg oraz poprawę ich symetrii. Wykorzystuje się do tego celu również kwas hialuronowy, który jest wprowadzany wzdłuż linii ust. Efekt konturowania utrzymuje się zazwyczaj od 6 do 12 miesięcy.

Bull Horn

Bull Horn to zabieg chirurgiczny mający na celu korekcję górnej wargi. Jest szczególnie polecany osobom, które mają „smutne usta”, czyli opadające kąciki. Zabieg ten pozwala na uniesienie górnej wargi i nadanie jej zmysłowego wyglądu. Bull Horn zapewnia długotrwały efekt – wynik utrzymuje się nawet do kilku lat. Blizny po zabiegu są praktycznie niewidoczne, gdyż znajdują się w naturalnym fałdzie skóry.

Lipofilling

Lipofilling to metoda polegająca na przeszczepieniu własnej tkanki tłuszczowej w celu powiększenia ust. Jest to zabieg nieinwazyjny – pozwala na uzyskanie naturalnych efektów, bez konieczności stosowania sztucznych wypełniaczy. Główną zaletą lipofillingu jest fakt, że wykorzystuje tkankę tłuszczową pacjenta. Minimalizuje to ryzyko występowania reakcji alergicznych czy odrzucenia materiału przez organizm.

Zapraszamy do kontaktu w celu umawiania wizyt lub uzyskania dodatkowych informacji na temat wykonywanych przez nas zabiegów.